Auto myjnia Kraków Ręczna myjnia Kraków

Automyjnia - Ręczna myjnia samochodowa Ręczne mycie samochodów - Kraków
NASZA OFERTA

Nasza myjnia oferuje ręczne mycie nadwozia, wnętrza pojazdu. Podczas mycia pojazdów korzystamy z wysokiej jakości urządzeń wysokociśnieniowych firmy Karcher, przy tym używamy wyłącznie środków, które są produktami światowych, renomowanych, samochodowych firm kosmetycznych. Starannie wykonując usługę dbamy o każdy najmniejszy detal i dla tego za każdym razem auta wyjeżdżają od nas czyste, wypolerowane i pachnące a nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Oferujemy także czyszczenie tapicerki samochodowej oraz pranie tapicerki samochodowej. Wiadomo, że podczas użytkowania samochodu ciężko uniknąć różnego rodzaju zabrudzeń po napojach, produktach spożywczych oraz większych niespodzianek, które czasami pozostawiają nam nasze pociechy :). Tapicerki czyścimy tylko profesjonalnym urządzeniem firmy Karcher, używając wyłącznie środków wysokiej jakości firmy Trafalgar, bezpiecznych dla wszelkiego rodzaju materiałów tekstylnych, sztucznych i naturalnych, pozostawiających po sobie przyjemny zapach czystości i świeżości. Używane środki czyszczące są całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt.
Proces czyszczenia powierzchni tekstylnej polega na spryskiwaniu z odsysaniem roztworu wody i środka czyszczącego. Środek czyszczący jest rozpylany na zabrudzoną powierzchnie, gdzie rozpuszcza brud, który jest skutecznie usuwany z powierzchni w trakcie odsysania, pozostawiając oczyszczoną powierzchnie lekko wilgotną. Wilgoć na powierzchni szybko wysycha, pozostawiając warstwę ochronną zapobiegającą ponownym zabrudzeniom. Tym samym osiągamy najlepszy z możliwych efekt i zadowolenie ze strony Klienta.

Skórzane tapicerki również wymagają fachowego czyszczenia, chociaż z reguły mniej się brudzą. Powierzchnie skórzane są oczyszczane i konserwowane co zabezpiecza je od kolejnych zanieczyszczeń. Tapicerki skórzane czyścimy środkami do czyszczenia i konserwacji skóry firm Buzil i Auto Glym. Dbamy również o lakier Państwa samochodów, który podczas eksploatacji jest poddawany niszczącym próbom: otarcia, zarysowania oraz innym szkodliwym działaniom środowiska. Współczesne lakiery nie są mocne ze względów ekologicznych i mają tendencję do szybkiego matowienia. Częste mycie samochodów w automatycznych myjniach przyspiesza proces matowienia i niszczenia lakieru. Z tego powodu lakier musi być stale konserwowany i polerowany. W naszej myjni używamy najlepszych środków do konserwacji lakierów istniejących na rynku, produkty takich firm jak Jewelultra, 3M, Farecla.